Лазерна епіляція для чоловіків

Безболісна лазерна епіляція для чоловіків Moveo в Києві

LaserMi пропонує лазерну епіляцію для чоловіків як ефективну альтернативу епіляції воском і голінню. Чоловіки зазвичай голяться, особливо якщо мова йде про рослинність на обличчі. Це легко, безболісно (ну майже) і швидко. Але це незручно. Збрите волосся відразу ж відростає знову, що вимагає ще більшого гоління. Це повсякденний процес, від якого багато чоловіків втомилися. Воскова епіляція спочатку звучить як найкраща ідея. Звичайно, це набагато більш болісно, ​​але більш ефективно за часом і сприяє зниженню росту волосся, але при цьому збільшує подразнення і кількість врослого волосся.

Ви зрозуміли, лазерна епіляція для чоловіків - найкращий, найбільш економічний, ефективний і зберігаючий час спосіб видалення волосся. У LaserMi ми використовуємо новітній лазер Deka Motus AX і безболісну методику Moveo, яка гарантує комфорт, безпеку і повну відсутність болю під час процедур.

Ціни

Спеціальна ціна на лазерну епіляцію для чоловіків LaserMi


  Як відбувається лазерна епіляція Moveo для чоловіків?

  Оскільки ми знаємо, що лазерна епіляція залишається для декого загадкою, хочемо прояснити деякі моменти по лазерної епіляції для чоловіків.

  Перш за все, ми повинні дати деякі пояснення по лазерної епіляції для чоловіків. Що таке лазерна епіляція? Лазерна епіляція Moveo - це процедура, при якій промінь світла зі спеціально налаштованими параметрами проходить крізь епідерміс і націлений на фолікул з пігментом, порушуючи репродуктивний цикл волосся, але не пошкоджуючи шкіру. Одним з ключових елементів всього процесу є кольоровий пігмент у волоссі. Лазер направляє пігмент до кореня волоса і фолікула. Тепло, що виробляється в процесі, пошкоджує фолікул, запобігаючи подальшому росту. Процедура відбувається в русі з поступовим нарощуванням потужності, що забезпечує відсутність болю, мінімальний час процедури чоловічої лазерної епіляції і повну безпеку.

  Лазерна епіляція найкраще працює, коли волосся знаходяться у фазі анагена циклу росту волосся. Це коли волосся ще прикріплене до фолікулу. Якщо волосся більше не з'єднуються з фолликулом, то тепло лазера не може бути передано на нього. 20% волосся знаходиться в фазі анагена в будь-який момент часу, що пояснює, чому потрібно кілька сеансів лазерної епіляції для чоловіків, щоб побачити гарні результати. Дійсно, тільки від 18 до 20% всіх волосся будуть "вбиті" лазером за одну процедуру. Після процедури волосся повільно виходить на поверхню шкіри і випадає.


  Які проблеми вирішує лазерна епіляція для чоловіків?

  У чоловіка може бути безліч причин для лазерної епіляції.

  Прибирає надмірне оволосіння - естетика наше все!

  Лазерна епіляція може бути дуже корисна чоловікам, яким не подобається надмірне оволосіння на спині, шиї, грудях або де-небудь ще. Різні чоловіки будуть використовувати лазерну епіляцію по-різному. Насправді не всі чоловіки хочуть повністю видаляти все волосся на тілі. Багато чоловіків роблять лазерну епіляцію, щоб їх волосся порідшало.

  Дуже часто і груди, і спина можуть бути джерелом невпевненості у чоловіків, і лазерна епіляція волосся на цих ділянках може допомогти їм відчути себе більш впевнено.

  Гігієна

  Ні для кого не є секретом, що волосся відмінно вбирає запахи. Погано, коли це запах поту. І це стосується не тільки пахв. Чоловіки вважають за краще видаляти волосся на тілі за допомогою лазерної епіляції, тому що це допомагає їм зняти роздратування і свербіж, який може посилюватися в літні місяці. Пам'ятаєте яке блаженство доставляє почухати то саме чесуче місце?))) Лазерна епіляція для чоловіків усуває проблему свербіння від небажаного волосся.

  Вирішує проблему фолікуліту

  Що таке фолікуліт, запитаєте ви. А це ті білі маленькі "прищики", які виникають після гоління. Це волосяні фолікули, в яких виникає запалення, обумовлене подразненням від гоління. Дратують, правда ж? Лазерна епіляція обличчя для чоловіків дозволяє повністю вирішити і цю проблему.

  Прощавай вросле волосся

  Гоління, як і воскова епіляція, може привести до вростання волосся. Волосся голиться або видаляється в напрямку, протилежному їх зростанню, що заважає їх відростанню і, по суті, змушує їх знову відростати в шкіру. Це призводить до запалень і навіть наривів. Лазерна епіляція для чоловіків - єдиний спосіб позбутися проблеми врослого волосся.


  5 популярних процедур лазерної епіляції для чоловіків

  Лазерна епіляція обличчя вусів і бороди для чоловіків

  Видалення волосся на обличчі - це те, з чим чоловіки добре знайомі. Незважаючи на те, що чоловіки все більше недбало поводяться з вусами або бородою, багато хто з них як і раніше хочуть позбутися як від щоденного гоління, так і від самого волосся на обличчі. Лазерна епіляція обличчя для чоловіків - відмінне рішення. Тим більше, що в нашому центрі LaserMi Лазерна епіляція Moveo комфортна і безболісна.

  Лазерна епіляція пахв для чоловіків

  Волосся під пахвами - не естетичне видовище. А ще вони вбирають запах поту. А ще після голитися з'являється роздратування. А після воскової епіляції - врослі волоски. Лазерна епіляція пахв для чоловіків дозволяє всього за кілька сеансів попрощатися з набридлими волоссям.

  Лазерна епіляція спини для чоловіків

  Волохаті плачі і спина ... брррр ... Зате тепло. Але неестетично! Тому ми в LaserMi пропонуємо лазерну епіляцію спини і сідниць для чоловіків. Це швидко, безпечно і зовсім не боляче. Всього за кілька процедур у вас буде гладка спина, і ніяких зайвих волосся!

  Лазерна епіляція бікіні для чоловіків

  Всі ми в курсі, коли там є волосся, шкіра дратується, і починається сверблячка. Коли волосся там поголені - вони починають рости знову і ... починається сверблячка. Та що ж таке! Лазерна епіляція бікіні для чоловіків - відмінне рішення проблеми. Немає волосся, немає проблем!

  Лазерна епіляція грудей і живота для чоловіків

  Може комусь і подобаються зарості волосся на грудях і животі. Але якщо ви не з їх числа, то запрошуємо на лазерну епіляцію грудей і живота до нас в LaserMi. Процедура лазерної епіляції Moveo проходить швидко і безболісно. Всього 6-8 процедур і ви щасливий володар гладкої безволосої шкіри.


  Як підготуватися до сеансу лазерної епіляції для чоловіків?

  • Заборонено ряд засобів з категорії тетрацикліну, ретіноідной препаратів і потрібно виключення фторхінолонів.
  • Оброблювану зону лазером потрібно поголити тримерами, електробритвою або звичайним верстатом.
  • Чи не використовувати креми і спиртовмісні кошти протягом 3 днів до епільована.
  • НЕ засмагати на сонці за 3 дні до лазерної дії.


  Лазерная эпиляция для мужчин – основные противопоказания:

  • Онкологія.
  • Активний герпес і інші шкірні захворювання.
  • Гострі вірусні інфекції.
  • Хронічні захворювання шкіри з гострим проявом.
  • Пошкодження шкіри, садна, шрами, синці.
   

  Лазерна епіляція для чоловіків Moveo

  Спеціальна ціна на лазерну епіляцію для чоловіків LaserMi

   Чи є лазерна епіляція для чоловіків постійною?

   Лазерна епіляція сама по собі не постійна. Причина в тому, що це занадто новий метод видалення волосся без достатніх довгострокових досліджень і результатів, щоб оцінити, чи дійсно він назавжди.

   На даний момент лазерна епіляція вважається довгостроковим методом видалення волосся для чоловіків, оскільки вона може допомогти зменшити ріст волосся до 90%. Якщо лазеру вдасться націлити і пошкодити кожен фолікул, запобігаючи подальшому зростанню, ефект може бути постійним. Знову ж таки, це буде залежати від кожної людини і його циклу росту волосся і гормонального фону.

   Деяким клієнтам вдасться повністю видалити волосся назавжди, в той час як іншим потрібні косметичні процедури приблизно раз на рік. Деякі інші фактори, такі як ліки і гормони, можуть повернути ріст волосся.


   Наши телефоны: +38 (068) 550-79-66, +38 (066) 124-86-58


   Мессенджеры:


   Закажите обратный звонок:    ×