Лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція проводиться на тілі та обличчі

Найбільшою зоною на тілі для проведення процедури, є ноги повністю. Зона включає в себе: стегна, коліна, гомілки, стопи і пальці.

Епіляція ніг раніше займала багато часу. З появою лазерної динамічної епіляції на італійському апараті компанії DEKA, жінки відчули різницю. Процедура за часом триває 35-45 хвилин, в порівнянні з 1,5-2 годинами.

Для повного видалення волосся потрібно пройти курс з 6-10 процедур, так як лазер впливає на волосся в стадії росту - анагену. Інтервал між процедурами спочатку 1 місяць і з кожним разом інтервал збільшується, так як зростання волосся сповільнюється.


Спеціальна ціна на процедуру лазерної епіляції LaserMi

Показання до проведення динамічної лазерної епіляції ніг

 • Рослинність на ногах виглядає негарно і лазерна епіляція, стає все більш важливою процедурою для дівчат.

Показання до проведення лазерної епіляції ніг:

 • Небажаний ріст волосся в зоні гомілок,
 • стегон, колін і пальців;
 • Роздратування на шкірі викликане після гоління верстатом, воску, шугаринга;
 • Врослі волосся;
 • Чи не естетичний вигляд чорних крапок після гоління або використання епіліруещего крему;
 • Чутлива шкіра, якої не підходять методи депіляції;
 • Бажання мати гладку шкіру на тривалий період.

Переваги проведення лазерної динамічної епіляції ніг

Видалення волосся на ногах лазером на апараті італійської компанії DEKA - MOTUS AX - це унікальна технологія яка видаляє волосся з наступними перевагами:

 • Безболісно. В апараті вбудований сапфіровий наконечник, який охолоджується до 15 градусів. Процедура проводиться з приємними тактильними відчуттями завдяки технології MOVEO;
  Показана для всіх фототипів шкіри і кольору волосся. Виняток - пушковые и седые;
 • Засмага, засмагла шкіра не протипоказання до проведення епіляції олександритовим лазером;
 • Лазерна енергія не розсіюється по шкірі, а проникає в фолікул, за рахунок цього на шкірі не залишається почервоніння і опіків;
 • Епіляцію ніг можна проводити в будь-який час року - сонце не обмеження;
 • Видалення волосся в русі, економить ваш час для більш важливих справ.


Підготовка до проведення лазерної динамічної епіляції ніг

Епіляція ніг за технологією MOVEO проводиться без обмежень, швидко і безболісно. Але потрібно слідувати рекомендаціям підготовки до видалення волосся на апараті MOTUS AX:

 • Збрити волосся на епіліруемой зоні за день або в день процедури;
 • Не наносити крему, масла, лосьйони і спиртові кошти на зону ніг за 24 години до процедури;
 • Уникати засмаги 3 дні до і після епіляції.


У LaserMe перед тим як проводити лазерну епіляцію ніг, потрібно проконсультуватися з фахівцем. Багато клієнтів, в основному ті хто раніше проводив епіляцію, впевнені, що можуть обійтися без неї. Але первинна консультація - це важливий етап.

На консультації фахівець розповідає про саму технологію, оглядає зону де буде проведена процедура, і визначає фототип шкіри і колір волосся, так як під кожного клієнта виставляються індивідуальні параметри. Задає питання, щодо стану здоров'я клієнта, так як є ряд протипоказань до проведення епіляції:

 • Вагітність, грудне вигодовування;
 • Висипання, пошкодження шкірних покривів в зоні стегон, гомілок, колін, пальців;
 • Дерматологічні захворювання в активній фазі;
 • Аутоімунні захворювання;
 • Інфекційні захворювання;
 • Онкологічні захворювання.
 

Результати лазерної динамічної епіляції ніг за технологією MOVEO

Часто задаваемые вопросы

1Ціна на лазеную епіляцію ніг?
При першому відвідуванні діє знижка 50% і вартість за епіляцію ніг повністю складає всього 1025 грн.
Також, можна проводити епіляцію ніг по зонам:
 • ціна епіляції гомілок, з урахуванням знижки при першому візиті - 435 грн
 • ціна епіляції стегон - 650 грн.
2Епіляція - це боляче?
Ні. Ми працюємо на італійському апараті преміум класу MOTUS AX.
Його особливість в запатентованої технології MOVEO - сапфіровий наконечник охолоджується до 15 градусів і лазерна епіляція проходить абсолютно безболісно і швидко.
В тому числі, можна працювати по всьому Фототипи шкіри і квітам волосся.
Дана епіляція, без обмежень!
3З якою періодичністю проводиться лазерна епіляція ніг і скільки потрібно процедур для повного видалення волосся?
Інтервал між процедурами спочатку 1 місяць, потім інтервал з кожною наступною процедурою збільшиться на 1 тиждень (місяць і 1 тиждень, місяць і 2 тижні).
Для повного видалення волосся потрібно пройти 6-8 процедур.
Все це індивідуально (схильністю до зростання волосся (генетика, гормональний фон).
4Яка підготовка до проведення лазерної динамічної епіляції ніг?
 • Збрити волосся на епіліруемой зоні за день або в день процедури;
 • Не наносити крему, масла, лосьйони і спиртові кошти на зону ніг за 24 години до процедури;
 • Уникати засмаги 3 дні до і після епіляції.
5Чи є шкода від лазерної епіляції?
Лазерний промінь дбайливо проникає у волосяний фолікул до 4 мм, не пошкоджуючи шкіру і не залишає на ній опіків, пігментації.
Епіляція ніг за технологією мове - безпечна!

Рекомендації після лазерної динамічної епіляції ніг

Для досягнення бажаного результату потрібно дотримуватися рекомендацій:

 • Не наносити після процедури спиртовмісні розчини;
 • Уникати інсоляції і солярію протягом 3 днів до і після лазерної епіляції ніг. При знаходженні на сонці використовувати крем з SPF;
 • Виключити вплив високих температур: сауни, лазні, ванни, в перші 3 доби після процедури. Також, відкриті водойми і басейни;
 • Дотримуватися правильних інтервалів між процедурами для досягнення бажаного результату;
 • Між процедурами не рекомендується вискубувати волосся пінцетом і використовувати інші методи депіляції: шугарінг, воскову депіляція, пінцет, епілятор ... Використовувати можна тільки бритву.

Ціна на лазерне видалення волосся на ногах залежить від площі на якій буде здійснена процедура. Лазерна епіляція гомілки - часто видалення волосся проводять тільки на цій зоні, так як на стегнах волосся не росте, або вони мало помітні. Лазерна епіляція стегон або внутрішньої частини стегон, так само часто проводиться. Тим не менш, більшість дівчат для бездоганного вигляду вибирають видалення волосся всій поверхні ніг.

У LaserMi ціни відповідають якості проведення послуг. Відвідувачі салону можуть скористатися діючими акціями, знижками, щоб обслужити за вигідними цінами в Києві.


Відгуки про лазерної епіляції ніг


Була вчора у Вас в салоні на процедурах-це повний захват. Перше це сервіс. Як спілкуються ваші адміністратори (ну і Наташа, звичайно ж) -це просто приклад того, як повинен працювати справжній сервіс. Друге -як же у вас красиво, як смачно пахне і який смачний кофе.А свіжі гладіолуси це щось і ви великі молодці! Третє -апарат абсолютно безболісний! Це такі кайфулечкііііі)))) мені є з чим порівняти, був сумний досвід .До вам же з задоволенням буду летіти на чергову процедуру. Процвітання вам і багато-багато-багато класних клієнтів! І звичайно ж-спасибище величезна за знижки, мені дуже приємно.


Дівчата, спасибі Вам за професійну роботу !!! Салон затишний, шампанське холодну і розслабляє в тему))) І я вперше не боюся чергової процедури !!! Обладнання нове і майстри Еве і Наталії окреме спасибі, молодці))))


Сьогодні я побувала саме в тому місці куди хочеться повертатися для релаксу в прямому сенсі слова.
З-сервіс бомба в усьому його образі знають в LaserMi
Їхала туди з іншого кінця міста з думками про новий інноваційному апараті, вийшла з думками про те, що кращого сервісп в beauty галузі в киеве я ще не зустрічала
дівчата рекомендую

Світлана Ткаченко

Київ


У мене гіперчутлива шкіра. Від верстата жахливе роздратування, після воску і шугаринга -покрасненіе і запалення. Епілятор застосовувати можу, але він рятує частково. В результаті, все в шортах і спідницях, а я в джинсах. Довелося зважитися на лазерну епіляцію. Перерила весь інтернет, зупинила свій вибір на салоні лазерної епіляції «LaserMi». Відвідала салон, мені сказали, що потрібно 5-6 процедур, відвідала тільки дві. Головне: не боляче, іноді відчувається легке пощипування, почервоніння немає, пухлини теж. Волоски стали тонше, деякі можна просто висмикнути пальцями .Сподіваюся після шостої процедури вони перестануть рости зовсім.

Наталія Рябцева

Київська область, Святопетровское


Співаю оди цього виду епіляції за швидкість! Вибрала цей вид лазерної епіляції оскільки він швидкий більш ефективний і зберігається позитивний ефект більш тривалий час, на відміну від інших лазерів, а значить менше болю і страждань, і головне час економиться, а за ціною навіть дешевше якщо порахувати витрати за весь час. Швидкість процедури просто приголомшлива, пару хвилин і ніякої болю.

Марина Демченко

Київ


Багато років робила депіляцію воском, в результаті багато врослих волосків. Мої ноги виглядали жахливо .На лазерну епіляцію пішла тому, що не було вибору. Робила на італійському апараті MOTUX AX. Вже після першої процедури, моя проблема з вросшими волосками почала зникати .Для мене це чудова новина .Залишається дуже задоволена .Сервіс радує Тепло атмосфера. Супер апарат-дійсно безболісно. Фахівці доступно пояснюють і в спілкуванні легкі. Адміністратор-мила, усміхнена дівчина. Загалом рекомендую.

Наши телефоны: +38 (068) 550-79-66, +38 (066) 124-86-58


Мессенджеры:


Закажите обратный звонок:×