Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя та верхньої губи в Києві

Ви дівчиа і голите вуса? Безболісна лазерна епіляція обличчя Moveo вирішить вашу проблему! Тепер немає необхідності соромитися свого волосся на обличчі або покладатися на незручні і тимчасові методи видалення волосся. Поверніть собі впевненість за допомогою лазерної епіляції обличчя для жінок в Києві. LaserMi пропонує жінкам Києва безпечне, ефективне і стійке видалення волосся на обличчі за допомогою лазерної епіляції.

Наша послуга з лазерної епіляції верхньої губи дозволяє повністю позбутися від небажаних волосків. Також ми пропонуємо лазерну епіляцію підборіддя і зони бакенбардів.

Чоловіки теж з радістю оцінять лазерну епіляцію обличчя, яка дасть можливість викинути бритви назавжди і попрощатися з вічним подразненням після нього.

Ціни

Спеціальна ціналазерну епіляцію обличчя LaserMi

  Зони обличчя для лазерної епіляції в центрі LaserMi

  Центр LaserMi пропонує лазерну епіляцію обличчя як для чоловіків так і для жінок. Зона верхньої губи і підборіддя - гормонально залежні зони. Тому потрібно бути готовими до того, що можуть знадобитися додаткові сеанси лазерної епіляції обличчя.

  У нашому центрі ви зможете зробити як повну лазерну епіляцію всього обличчя і навіть шиї, так і позонно - можна вибрати тільки лазерну епіляцію верхньої губи у жінок. Лазерна епіляція вусів у жінок - одна з багатьох процедур пропонованих в нашому центрі, займає всього 3 хвилини. Або зону бакенбардов у чоловіків. Також ми видаляємо небажані волосся за допомогою лазерної епіляції в зоні міжбрів'я, на щоках, скронях і інших частинах обличчя.

  Телефон для попереднього запису на лазерну епіляцію обличчя в центр Laser Mi в Києві: +38(066) 124-86-58

  Які переваги лазерної епіляції обличчя в центрі LaserMi

  Після багатьох років болючою епіляції на доданих лазерах нарешті настала нова ера безболісної лазерної епіляції обличчя. І все завдяки інноваційній італійської розробці - Deka Laser Motus AX. Які ж переваги він дає?

  • Повна безболісність і безпека лазерної епіляції обличчя та верхньої губи, завдяки більш холодному тілу сапфірове наконечника і епіляції в русі з поступовим нарощуванням потужності імпульсу
  • Можна застосовувати на шкірі всіх кольорів навіть на засмаглій і темній - спеціальна розумна технологія розпізнає тільки меланін волосся і не зачіпає меланін в шкірному покриві.
  • Дозволяє позбутися навіть світлого і тонкого небажаного волосся. Якщо у вас світлі вусики, то лазерна епіляція Moveo верхньої губи повністю видалить їх за кілька сеансів. На жаль не діє на сиві і пушкові волоски.

  Як підготуватися до лазерної епіляції обличчя?

  • Припиніть вискубувати волосся будь-яким методом (шугарінг, віск, епілятор, пінцет) за 4-6 тижнів до першої процедури лазерної епіляції особи. Гоління дозволено
  • Обмежте перебування на сонці і не відвідуйте солярій за три дні до сеансу.
  • Заборона на прийом антибіотиків з групи тетрацикліну.
  • Виняток з повсякденного догляду косметичних засобів на основі масел і спирту.


  Коли не можна робити лазерну епіляцію?

  • При онкології.
  • Активній стадії герпесу.
  • Різних захворюваннях шкіри з відкритими ранами, рубцями і висипаннями.
  • Вагітності та годуванні груддю.

  Лазерна епіляція обличчя - якого ефекту слід очікувати?

  Під час лазерної епіляції на оброблювану область направляється інтенсивний промінь світла. Це світло зашкодить волосяні фолікули і запобіжить їх повторне зростання в майбутньому. Волосяні фолікули знімаються тільки тоді, коли вони активно ростуть, а оскільки фолікули ростуть з різною швидкістю, ефект від лазерної епіляції обличчя найбільш помітний після декількох процедур. Але вже після першого сеансу ви помітите значне порідіння волосяного покриву.

  Проходження повного курсу лазерної епіляції обличчя гарантується тривалий ефект. Чоловікам потрібно більше сеансів, щоб повністю розформувати всі фолікули в стадії росту. Інтенсивність появи щетини залежить від гормонального фону. Ріст волосся припиниться тільки тоді коли будуть витримані всі умови і вимоги до фахівця з догляду за шкірою після процедури. Ніжність, бархатистість і відсутність вростання - результат лазерної епіляції обличчя в центрі Lasermi.

   

  Результати лазерної динамічної епіляції особи за технологією MOVEO

  Лазерна епіляція обличчя - часто задавані питання

  1 Скільки коштує лазерна епіляція обличчя?
  Для чоловіків і жінок ціна на лазерну епіляцію обличчя різна. Ціна лазерної епіляції обличчя для жінок - 590 грн.
  Ціна лазерної епіляції обличчя для чоловіків - 850 грн.
  При першому відвідуванні діє знижка 50%, тому, якщо ви у нас вперше - сміливо ділите ціну на 2!
  2 Скільки коштує лазерна епіляція над верхньою губою?
  Ціна на видалення вусиків над верхньою губою за допомогою лазерної епіляції коштує 190 грн. Якщо ви у нас вперше, то всього 95 гривень!
  3 Скільки сеансів лазерної епіляції особи потрібно для повного видалення волосся?
  Обличчя - верхня губа, підборіддя - це гормонозалежні зони як у жінок так і у чоловіків. Тому для кожного клієнта підбирається індивідуальний план процедур. Але середня кількість зазвичай 6-8 сеансів.
  4 Чи можна робити лазерну епіляцію обличчя влітку?
  Можна на нашому лазері. За умови, що ви не будете перебувати на активному сонці за три дні до процедури і три дні після, а також обов'язково користуватися сонцезахисними засобами з SPF 30 і більше.

  Спеціальна ціналазерну епіляцію обличчя LaserMi

   Рекомендації фахівців Laser Mi після лазерної динамічної епіляції особи

   Дотримуйтесь цих порад для кращих результатів лазерної епіляції особи:

   • Хоча вам слід уникати потрапляння прямих сонячних променів, ви завжди повинні носити SPF 30 (як мінімум) і обов'язково захищати шкіру від сонця. Хоча у лазерної епіляції немає періоду реабілітації після процедури, і ви можете повернутися до свого розпорядку дня після сеансу, лазер залишає шкіру чутливою на кілька днів. Таким чином, шкіра більш вразлива для сонячних променів.
   • З тієї ж причини не варто наносити на шкіру обличчя після процедури лазерної епіляції спиртовмісні розчини;
   • Також не потрібно приймати гарячу ванну, гарячий душ і відвідувати баню або сауну. Замість цього прийміть теплий душ.
   • Дотримуйтесь інтервалів між процедурами лазерної епіляції обличчя, які рекомендує ваш фахівець;
   • Не використовуйте віск і не вищипуйте волоски між сеансами. Видалення волосся з коренем завадить вашому циклу росту волосся і ефективної лазерної епіляції обличчя.
   • Не всі волосся зникнуть після першого сеансу лазерної епіляції обличчя або верхньої губи. Адже в середньому перший сеанс знизить зростання волосся на 18%. Тоді ваші волосся все одно почнуть випадати. Деякі пацієнти побачать результати після одного сеансу, а іншим доведеться почекати трохи довше. Але в цілому ви помітите значне зниження росту волосся, і вам не доведеться так багато голитися. Так, ви можете голитися в перервах між сеансами. Однак це не рекомендується, так як гоління стимулює ріст волосся

   Щоб записатися на лазерну епіляцію обличчя в Києві, телефонуйте або пишіть в вайбер: +38(066) 124-86-58


   Наши телефоны: +38 (068) 550-79-66, +38 (066) 124-86-58


   Мессенджеры:


   Закажите обратный звонок:



    ×