Лазерна епіляція пахв

Лазерна динамічна епіляція пахвових западин

Будь-якій сучасній людині властиво стежити за власним тілом і піклуватися про те, щоб оточуючим було приємно поруч перебувати. Боротьба з небажаними волосками входить в уходовую процедуру, яку надає Центр лазерної депіляції в Києві Laser Mi. Тонкість і чутливо пахвовій зони не змусить зіткнутися з травмуванням або появою подразнення. Естетика і гігієна будуть забезпечені завдяки сучасній новою методикою епільована.
Попередній запис на процедуру здійснюється за номером +38 (066) 124-86-58.
Всі відомі способи видалення волосків - шугарінг, депіляція воском, електроепіляція - не дозволять добитися результату і можуть розвинутися супутні проблеми. Короткочасний і болісний процес того не варто.
Забути раз і назавжди про волосся під пахвами можна легко. Унікальний інструмент на основі лазера MOVEO, зробить шкіру м'якою, ніжною, гладкою, без вад і небажаного волосся.


Видалення волосся під пахвами назавжди

Зарекомендувала себе процедура, і вийшла в рейтинг кращих серед конкурентів, виділяється простотою сеансу, його швидкістю і ефективністю. Процедур потрібно пройти не менше 6, періодичність коливається в залежності від типу шкіри і кількості рослинності. Мінімальний інтервал - 1 місяць. Перша процедура позначиться на товщині і якості волосків. Їх структура порушиться, вони стануть тонкими, ламкими і рости зі значним уповільненням.


Показання до проведення лазерної епіляції під пахвами є:

 • Естетика понад усе. Під час літнього сезону і занять спортом важливо підтримувати своє тіло в гарній формі. Це важливо як для чоловіків, так і жінок.
 • Надмірне потовиділення, з характерним стійким запахом.
 • Непохитне бажання позбутися від волосся на тривалий термін, натомість набуваючи гладкість.
 • Алергенність і чутливість шкіри.
 • Чи не естетичні врослі чорні волоски, які навіть після гоління залишаються видимими.
 • Постійне роздратування на тлі щоденного використання верстата або воску.
 • Пахвові западини занадто потіють, виділяючи неприємний запах.
 • Непотрібний ріст волосся.
 • Необхідна підготовка до лазерної епіляції пахв

Спеціальна ціна на процедуру лазерної епіляції LaserMi

Необхідна підготовка до лазерної епіляції пахв

Вимоглива, здавалося б, процедура не вимагає особливих умов підготовки. Епільована робиться виключно на голеною шкірі, тому заміряти лінійкою кількість відросло сантиметрів не потрібно.

Короткий посібник з підготовки до сеансу:

 • Виключіть зі свого пасивного відпочинку відвідування солярію. За 2-3 дні не можна засмагати.
 • Не використовуйте косметичні масла, спреї та інші засоби.
 • Заборонено застосовувати методики видалення волосся, які здатні травмувати волосяну цибулину.
 • Волосся в пахвовій западині збриваються за день до процедури.

Основні протипоказання до проведення лазерної епіляції

Майстер обов'язково повинен провести бесіду з клієнтом. Попередня консультація - запорука успішної процедури. Дуже важливо ознайомитися з наявністю хвороб, які відносяться до протипоказань лазерної епіляції. Також, майстер оповідає про те, які переваги отримає клієнт, якщо скористається саме лазерним видаленням волосся.

Список пересторог, які забороняють проводити епільована:

 • Активний герпес, що знаходиться на стадії розвитку.
 • ГРВІ, Онкологія і хронічні хвороби, викликані збоєм в роботі імунітету.
 • Прояви алергічних реакцій на шкірі. Пошкодження, прищі і висипання / почервоніння під пахвами.
 • Період вагітності і годування груддю.


Яким буде ефект від лазерної епіляції пахв?

Методика боротьби з небажаною волосистістю грунтується на використанні лазера, що проникає в волосяну цибулину. Італійська компанія DEKA створила власну технологію мове, яка пізніше була їй же запатентована. Епільована проводиться на будь-якій ділянці тіла. Характеризується приємними легкими відчуттями без болю. Підходить для кожного фототипу шкіри, кольору волосся і навіть для засмаглою шкіри. Відсутність розсіювання тепла по шкірі виключає розвиток наслідків і ризиків.
Лазерний вплив на волосся під пахвами - це прямий потік променя на волоски, що знаходяться в стадії анагена (активного росту). Волосяна цибулина поступово нагрівається і в ході цього руйнується. Протягом тижня волосся самі починають випадати.
Для того, щоб ефективність була помітною, варто строго дотримуватися рекомендацій лікаря і витримувати інтервали між сеансами. Це обумовлено тим, що кожен волосок повинен пройти обробку саме в період анагену. Після закінчення курсу шкіра стає м'якою, оксамитовою і гладенькою. Небажані волоски назавжди зникнуть і більше не будуть являти собою проблему.

 

Результати лазерної динамічної епіляції пахв за технологією MOVEO

Поширені запитання

1Ціна на лезерную епіляцію пахв в Києві?
Вибираючи для себе салон для проходження курсу епіляції звертайте увагу на апарат для проведення процедури.
Так як, послуги на сертифікованому обладнанні не можуть коштувати дешево. А від якості обладнання залежить результат і Ваша безпека.
У LaserMi вартість на епіляцію пахв - 490 грн.
При першому відвідуванні діє знижка 50% для знайомства з нами і нашою технологією. Ціна з урахуванням знижки, всього - 245 грн.
2Чому не можна видалити волосся за одну процедуру?
Лазер впливає тільки на ті волосся, які знаходяться в активній фазі росту (анагене) і містять максимальну кількість меланіну).
Волос в цій фазі по тілу, всього 30%, половина їх буде видалена.
Потім будуть потрібні наступні процедури для видалення волосся, які перебували в стадії сну.
3Лазер це небезпечно?
Ми можемо говорити про безпеку, так як лазерна технологія існує більше 30 років.
Є достатньо інформації про нешкідливість і відсутність негативного впливу на організм.
Головне, вибирайте для себе перевірене сертифіковане обладнання.
4Як підготуватися до епіляції пахв?
✔ Збрити волосся в зоні бікіні за день або в день процедури;
✔Не наносити крему, масла, лосьйони і спиртові кошти на епіліруемой зону за 24 години до процедури;
✔ Уникати засмаги 3 дні до і після епіляції.
5Як доглядати за шкірою після лазерної епіляції?
✔ Не застосовувати препарат спиртовмісні кошти протягом 3 днів після процедури;
✔ Уникати засмаги і відвідування солярію протягом 2-3 днів до і після лазерної епіляції. При знаходженні на сонці використовувати крем з SPF;
✔ Виключити вплив високих температур: сауни, лазні, ванни, в перші 3 доби після процедури. Також, відкриті водойми і басейни;
✔ Дотримуватися правильних інтервалів між процедурами для досягнення бажаного результату;
✔ Між процедурами не рекомендується вискубувати волосся пінцетом і використовувати інші методи депіляції: шугарінг, воскову депіляція, пінцет, епілятор ... Використовувати можна тільки бритву.

Рекомендации для послепроцедурного периода

 • Не использовать спиртосодержащие средства на протяжении 3 дней после процедуры ;
 • Избегать загара и посещения солярия в течении 2-3 дней до и после лазерной эпиляции. При нахождении на солнце использовать крем с SPF;
 • Исключить воздействие высоких температур: сауны, бани, ванны, в первые 3-е суток после процедуры. Также, открытые водоемы и бассейны;
 • Придерживаться правильных интервалов между процедурами для достижения желаемого результата;
 • Между процедурами не рекомендуется выщипывать волосы пинцетом и использовать другие методы депиляции: шугаринг, восковую депиляция, пинцет, эпилятор… Использовать можно только бритву.

Епіляція пахв в LaserMi проводиться спеціалістами з медичною освітою. На сертифікованому апараті MOTUS AX - олександритовий лазер. За часом епіляція пахв лазером триває всього 2-3 хвилини. Пройшовши курс лазерної епіляції, Ви забудете про щоденну трати часу на гоління або інші методи видалення волосся.

Мечтаете о нежной, бархатистой коже?
Записывайтесь на эпиляцию сейчас!

Спеціальна ціна на процедуру лазерної епіляції LaserMi

Відгуки про лазерної епіляції пахв


Була вчора у Вас в салоні на процедурах-це повний захват. Перше це сервіс. Як спілкуються ваші адміністратори (ну і Наташа, звичайно ж) -це просто приклад того, як повинен працювати справжній сервіс. Друге -як же у вас красиво, як смачно пахне і який смачний кофе.А свіжі гладіолуси це щось і ви великі молодці! Третє -апарат абсолютно безболісний! Це такі кайфулечкііііі)))) мені є з чим порівняти, був сумний досвід .До вам же з задоволенням буду летіти на чергову процедуру. Процвітання вам і багато-багато-багато класних клієнтів! І звичайно ж-спасибище величезна за знижки, мені дуже приємно.


Дівчата, спасибі Вам за професійну роботу !!! Салон затишний, шампанське холодну і розслабляє в тему))) І я вперше не боюся чергової процедури !!! Обладнання нове і майстри Еве і Наталії окреме спасибі, молодці))))


Сьогодні я побувала саме в тому місці куди хочеться повертатися для релаксу в прямому сенсі слова.
З-сервіс бомба в усьому його образі знають в LaserMi
Їхала туди з іншого кінця міста з думками про новий інноваційному апараті, вийшла з думками про те, що кращого сервісп в beauty галузі в киеве я ще не зустрічала
дівчата рекомендую

Світлана Ткаченко

Київ


У мене гіперчутлива шкіра. Від верстата жахливе роздратування, після воску і шугаринга -покрасненіе і запалення. Епілятор застосовувати можу, але він рятує частково. В результаті, все в шортах і спідницях, а я в джинсах. Довелося зважитися на лазерну епіляцію. Перерила весь інтернет, зупинила свій вибір на салоні лазерної епіляції «LaserMi». Відвідала салон, мені сказали, що потрібно 5-6 процедур, відвідала тільки дві. Головне: не боляче, іноді відчувається легке пощипування, почервоніння немає, пухлини теж. Волоски стали тонше, деякі можна просто висмикнути пальцями .Сподіваюся після шостої процедури вони перестануть рости зовсім.

Наталія Рябцева

Київська область, Святопетровское


Співаю оди цього виду епіляції за швидкість! Вибрала цей вид лазерної епіляції оскільки він швидкий більш ефективний і зберігається позитивний ефект більш тривалий час, на відміну від інших лазерів, а значить менше болю і страждань, і головне час економиться, а за ціною навіть дешевше якщо порахувати витрати за весь час. Швидкість процедури просто приголомшлива, пару хвилин і ніякої болю.

Марина Демченко

Київ


Багато років робила депіляцію воском, в результаті багато врослих волосків. Мої ноги виглядали жахливо .На лазерну епіляцію пішла тому, що не було вибору. Робила на італійському апараті MOTUX AX. Вже після першої процедури, моя проблема з вросшими волосками почала зникати .Для мене це чудова новина .Залишається дуже задоволена .Сервіс радує Тепло атмосфера. Супер апарат-дійсно безболісно. Фахівці доступно пояснюють і в спілкуванні легкі. Адміністратор-мила, усміхнена дівчина. Загалом рекомендую.

Наши телефоны: +38 (068) 550-79-66, +38 (066) 124-86-58


Мессенджеры:


Закажите обратный звонок:×