Лазерна епіляція живота

Безболісна лазерна епіляція живота Moveo в Києві

Лазерна епіляція живота Moveo з легкістю вирішує таку проблему як волосся на животі, які спостерігаються як у чоловіків, так і у жінок. Хоча густота волосся у чоловіків більше, ніж у жінок, ніхто з них насправді не в захваті від волохатого животика, це безумовно не те, чого нам хотілося б.

Лазерна епіляція живота Moveo - найсучасніша і вкрай ефективна процедура, що дозволяє назавжди позбутися від волосся на животі. Керовані промені лазера проходять через шкіру, і руйнують меланін в волосяних фолікулах активної фази зростання. Це допомагає запобігти подальшому зростанню волосся із зазначених фолікулів. Лазер націлений тільки на те волосся, яке знаходяться у фазі росту або анагену. Так що для досягнення бажаних результатів потрібно кілька сеансів. Лазерна епіляція живота і білої лінії живота Moveo в центрі LaserMi - швидка, безпечна, комфортна, безболісна і економічна процедура.

Спеціальна ціна налазерну епіляцію живота LaserMi

  Moveo Лазерна епіляція білої лінії живота в LaseMi

  У кожного є біла лінія на животі. Часто, вона заростає дрібними чорними або не дуже темними волосками, через які стає не по собі, втрачається впевненість у власній естетичності. Жінок ця напасть наздоганяє в період вагітності і веде прямою стрілою від пупка в зону бікіні, стає максимально видимими під час вагітності, проявляється при гормональному збої. Якщо вам набридло постійно вискубувати і голити волосся на животі, це привід задуматися про лазерноу епіляцію живота, щоб якомога швидше позбавити себе від цього "дефекту" і назавжди забути про проблему.

  Лазерна епіляція Moveo білої лінії живота дозволяє просто, дуже швидко і без болю позбутися небажаного волосяного покриву на животі. Безболісність і безпека процедури є основною перевагою лазерної епіляції Moveo від Deka Laser, а отриманий результат залишається з вами на кілька років.


  Як підготуватися до лазерної епіляції живота?

  Похід на лазерну епіляцію живота передбачає виконання попередніх Догляду умов, які послужать кращого результату лазерного впливу. Серед їх числа:

  • виключення з догляду косметики на спирту і маслах;
  • забороняється прийом тетрациклінових антибіотиків;
  • три дні до процедури не перебувати під агресивним сонцем без засобів сонцезахисту;
  • в день процедури або ж прямо напередодні збрити рослинність на животі бритвою.


  Якщо у Вас залишилися додаткові питання, Ви можете задати їх нашим фахівцям зв'язавшись з ними за телефонами вказаними в розділі Контакти.

  Яким буде ефект від лазерної епіляції живота?

  Результат стане помітним приблизно через два тижні після проведення першої процедури. Прояви стануть помітні у:

  • Випадання відмерлих волосинок і відсутність нового зростання на тому ж місці.
  • Порідіння волосяного покриву в зоні приблизно на 30%, а решта волосся стає тоншим;
  • Відсутність жорсткої щетини
  • Відсутність врослого волосся


  Як саме проходить лазерна епіляція живота?

  Лазерна епіляція живота Moveo здійснюється за допомогою використання методу поступового впливу лазерного променя в русі з поступовим нарощуванням потужності імпульсу. Концентрований пучок світла фокусується на волосяних фолікулах, що знаходяться під шкірою. Цей імпульс світла атакує і руйнує меланін (пігменти) волосяних фолікулів, що, в свою чергу, повністю зупиняє ріст волосся на животі.

  Motus AX Moveo показує відмінні результати як для світлої, так і для темної шкіри, завдяки широкому діапазону налаштувань, які фахівець підбере під вас індивідуально. Апарат Motus AX розроблений таким чином, щоб при досягненні заданих робочих властивостей, автоматично відключатися, завершуючи процес епіляції.


  У яких випадках не можна робити лазерну епіляцію живота?

  • Вірусні хвороби;
  • Опіки і рани;
  • Вагітність і період годування груддю;
  • Серцева, венозна недостатність;
  • Рідні плями у великій кількості, родимки, папіломи.
  • Освіта тромбів.
  • Онкологія.
  • Індивідуальна чутливість і непереносимість.
  • Активні захворювання шкіри.
  • Цукровий діабет

  Лазерна епіляція живота - Часті питання

  1 Скільки коштує лазерна епіляція живота?
  Ціни на лазерну епіляцію живота для чоловіків і жінок різні, через різницю в щільності волосяного покриву.Для Жінок:
  Живіт - 490 грн. Біла лінія живота - 290 грн. Для Чоловіків:
  Живіт - 795 грн. Біла лінія живота - 390 грн.LaserMi дарує знижку 50% на перші відвідини, тому, якщо ви у нас вперше, ділите ціну на 2!
  2 Чи є процедура лазерної епіляції живота болючою?
  Вже ні! Відсутність больових відчуттів стало можливим через поступове нагрівання, що скасовує «відчуття неприємного клацання гумкою», яке виникає на інших апаратах. Система лазерної епіляції MOTUS AX оснащена вбудованим контактним охолоджуючим наконечником (який охолоджує шкіру до 15 градусів Цельсія), що робить процедуру безболісною і комфортною.
  3 Як довго мені потрібно чекати між процедурами лазерної епіляції?
  Зазвичай час очікування між процедурами лазерної епіляції становить 4-8 тижнів для області живота
  4 Чи потрібна мені консультація перед лазерною епіляцією живота?
  Під час вашого першого візиту до нас лазерний фахівець проведе докладну консультацію, щоб усунути будь-які протипоказання, пояснити процес процедур і обговорити реалістичні очікування клієнтів щодо результатів лазерної епіляції жівота. Спеціаліст проінформує вас, як підготуватися до лазерної епіляції живота, назве приблизну тривалість лікування, як доглядати за зоною після процедури.
  5 Наскільки безпечно робити лазерну епіляцію живота?
  Лазер MOTUS AX DEKA впливає тільки на волосяний фолікул, не зачіпаючи навколишні тканини шкіри. Відсутність ризику опіку досягається, завдяки використанню передових технологій і вбудованою системою охолодження. Motus AX також пропонує великий вибір параметрів у вбудованому програмному забезпеченні, що робить його більш безпечним, ніж будь-коли раніше, в порівнянні з іншими системами.

  Рекомендації фахівців Laser Mi після лазерної епіляції живота

  Особливої послепроцедурной реабілітаційного періоду немає. Протягом для після сеансу вохможно легке почервоніння, яке не доставляє дискомфорту і швидко проходить. Яких правил потрібно дотримуватися між процедурами лазерної епіляції живота?

  • Не піддавайтеся ультрафіолетовому випромінюванню як мінімум протягом трьох днів після проедури. При виході на сонці використовуйте сонцезахисні засоби з SPF 30 і вище.
  • Для видалення відростаючого волосся можна використовувати тільки бритву, оскільки методи передбачають вищипування порушать цикл росту волосся, що негативно позначиться на ефективності процедур лазерної епіляції живота.
  • Ретельно стежте за інтервалами між сеансами, так як це теж безпосередньо впливає на ефективність.

  Щоб записатися на лазерну епіляцію живота в Києві, телефонуйте або пишіть в вайбер: +38(066) 124-86-58


  Наши телефоны: +38 (068) 550-79-66, +38 (066) 124-86-58


  Мессенджеры:


  Закажите обратный звонок:   ×