Технологія MOVEO

Moveo не просто новий лазер!

Це - нова ідея!

Технологія MOVEO заснована на 4 фундаментальних концепціях:ЕфективністьШвидкістьБезпекаПростота

Лазерна епіляція в центрі Laser Mi в Києві на Лівому березі проводиться на апараті Deka Laser MOTUS AX.

Motus AX - це апарат для лазерної епіляції від компанії Deka, однією з провідних виробників лазерних пристроїв в Європі. Motus AX - це олександритовий лазер, найпотужніший лазер для видалення волосся, який шукає темний пігмент, щоб зруйнувати волосяні фолікули. Процедури щодо швидке, невеликі ділянки обробляються менш ніж за п'ять хвилин.

Олександритовий лазери, такі як Motus AX, зазвичай дають результати швидше, ніж інші типи лазерів. Motus AX - це перший високошвидкісний олександритовий лазер, безпечний для всіх відтінків шкіри, навіть для тих, які відносяться до типу VI за шкалою Фітцпатріка.

Він дозволяє уникнути опіків або гіперпігментації за допомогою запатентованої технології Moveo, спеціального наконечника, який подає імпульси малої енергії повільними повторюваними рухами (а не інтенсивними викидами тепла) на невеликі ділянки. Поступово нагріваючи область, ця система доставки зводить до мінімуму пошкодження шкіри навколо фолікулів.

Наконечник Moveo також може знаходитися дуже близько до поверхні шкіри. На відміну від інших лазерів, які втрачають частину своєї енергії при відображенні від шкіри, енергія лазера Motus повністю поглинається шкірою, що робить його досить ефективним, щоб видалити до 90% волосся всього за чотири процедури (проти шести або восьми, з більшістю видів інших лазерів )

video-1

Спеціальна ціна на процедуру лазерної епіляції LaserMi


    Наши телефоны: +38 (068) 550-79-66, +38 (066) 124-86-58


    Мессенджеры:


    Закажите обратный звонок:      ×